Document Box Lamborghini Gold A4
Code: 50850662Related products
Pro prvňáčky
Ars Una Schoolbag Lamborghini 24 Magnetic
In stock
(>5 pcs)
1 892,56 Kč excl. VAT
2 290 Kč
Product detailed description
Document box from the Lamborghini Gold collection by Ars Una for storing documents, drawings and notebooks in A4 format. Made of highly resistant, laminated cardboard with a thickness of 7 mm, which protects the placed documents from damage.
The box is closed using an elastic band, which keeps the folder tightly closed.
Beautiful all over print, design suitable for both girls and boys. Ideal as part of school equipment.
Size: 23,5 x 4,8 x 33 cm
Additional parameters
| Category: | Desky na sešity |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.45 kg |
| EAN: | 5993120004995 |
| Motif: | Lamborghini |
| Size: | A4 |
| Gender: | Boy |
| Weight: | 460 g |
| Barva: | černá/zlatá |
| Rozměry: | 23,5 x 4,8 x 33 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Only registered users may submit ratings. Please log in or sign up.
Discussion
List of discussions
SH
Dostupnost zboží
Simona Hartlová
13/03/2023 18:10
Prosím bude toto zboží opět dostupné, popř.kdy. děkuji
| Manufacturing company : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Address : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |
