Ars Una Láhev matná 800ml Ice Blue
Code: 55801355Related products
Ars Una Water Bottle Matte 800 ml Green-Blue
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
In stock
(>5 pcs)
379 Kč
Product detailed description
Popis
Velká láhev na pití v jednoduchém a elegantním designu s decentním logem.
- Vyrobena z kvalitního, nezávadného a zdraví neškodného materiálu
- Neobsahuje škodlivé BPA, BPS a BPF
- Má certifikaci Food Safe
- Uzavírání/otvírání funguje pomocí click systému - stlačení tlačítka.
- Díky bezpečnostnímu víčku láhev nekape
- Vynikající odolnost proti nárazu
- Praktická a jednoduchá na údržbu
- Na okraji víka připevněno textilní poutko
- Není doporučeno umísťovat do mikrovlnné trouby a myčky nádobí
- Vhodné pro teplotu nápoje od -10 do +95 stupňů Celsia.
- Materiál: 100% Eastman Tritan
- Objem láhve: 800 ml
Food and Safe Certifikát CZ
Food and Safe Certificate EN
Additional parameters
| Category: | Water Bottles 800 ml |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 5993120008436 |
| Motif: | Matte |
| Volume: | 800 ml |
| Gender: | Girl, boy |
| Weight: | 195 g |
| Water bottle type: | Water bottle 800 ml |
| Barva: | modrá/bílá |
| Materiál: | 100% Eastman Tritan |
Ars Una Water Bottle Matte 800 ml Green-Blue
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
In stock
(>5 pcs)
379 Kč
Ars Una Láhev matná 800 ml Orchidea
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
(>5 pcs)
379 Kč
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Address : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |
