Lunch Box Jungle 23
Code: 52542596Related products
Product detailed description
A lunch box from the Jungle 23 collection with a snap closure.
Ideal for school, kindergarten or for travelling.
It is not recommended to put it in the dishwasher nor microwave oven.
Material: 100% polypropylene plastic
Box size: 160 x 55 x 130 mm
Additional parameters
| Category: | Lunch Boxes |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5993120014949 |
| Motif: | Jungle |
| Gender: | Girl |
| Weight: | 90 g |
| Rozměr: | 160 x 55 x 130 mm |
| Materiál: | 100% polypropylen |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Address : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |
