Document Box Geek 23 A5
Code: 50862566Related products
Pro prvňáčky
2 190 Kč
–31 %
Ars Una Schoolbag Geek 21 Magnetic
In stock
(5 pcs)
1 231,40 Kč excl. VAT
1 490 Kč
Product detailed description
Document box from the Geek 23 collection by Ars Una for storing documents, drawings and notebooks in A5 format. Made of highly resistant, laminated cardboard with a thickness of 7 mm, which protects the placed documents from damage.
The box is closed using an elastic band, which keeps the folder tightly closed.
Beautiful all over print, design suitable for both girls and boys. Ideal as part of school equipment.
Size: 16 x 3,5 x 22 cm
Additional parameters
| Category: | Desky na sešity |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.21 kg |
| EAN: | 5993120015144 |
| Motif: | Geek |
| Size: | A5 |
| Gender: | Boy |
| Weight: | 215 g |
| Rozměr: | 16 x 3,5 x 22 cm |
Box na sešity A5 Cute Animals - Norská lesní kočka
In stock
(>5 pcs)
81,82 Kč excl. VAT
99 Kč
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Only registered users may submit ratings. Please log in or sign up.
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Address : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |
