Ars Una Školní penál Magnolia oválný
Kód: 54942790Související produkty
Akce
1 190 Kč
–10 %
Ars Una Studentský batoh Rosy Magnolia AU2
Skladem
(>5 ks)
885,12 Kč bez DPH
1 071 Kč
Akce
999 Kč
–10 %
Ars Una Studentský batoh Rosy Magnolia AU6
Skladem
(>5 ks)
743,06 Kč bez DPH
899,10 Kč
Akce
269 Kč
–10 %
Ars Una Školní penál Rosy Magnolia oválný
Skladem
(>5 ks)
200,08 Kč bez DPH
242,10 Kč
Akce
1 190 Kč
–10 %
Ars Una Studentský batoh Magnolia AU2
Skladem
(>5 ks)
885,12 Kč bez DPH
1 071 Kč
3-9.třída
1 490 Kč
–10 %
Ars Una Ergonomický batoh Magnolia
Skladem
(>5 ks)
1 108,26 Kč bez DPH
1 341 Kč
Detailní popis produktu
Jednoduchý školní penál oválného typu z kolekce Magnolia, vhodný pro dívky.
- 1-komorový penál
- Vnitřek vyložen jednobarevným materiálem
- 1 vnitřní kapsa na zip
- Prvotřídní zip YKK
- Gumová poutka pro uložení psacích potřeb
- Rozměr: 220 x 60 x 100 mm
- Bez vybavení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Studentské penály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5993120014734 |
| Motiv: | magnolia |
| Počet pater: | jednopatrový |
| Typ penálu: | oválný |
| Pohlaví: | holka |
| Hmotnost: | 105 g |
| Rozměr: | 220 x 60 x 100 mm |
| Barva: | černá/růžová |
| S vybavením: | ne |
Akce
269 Kč
–10 %
Ars Una Školní penál Rosy Magnolia oválný
Skladem
(>5 ks)
200,08 Kč bez DPH
242,10 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Adresa : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |
