Ars Una Box na sešity Jungle 23 A4
Kód: 50852598Související produkty
Pro prvňáčky
1 790 Kč
–27 %
Školní aktovka Jungle 23 Ergofit
Skladem
(>5 ks)
1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč
Detailní popis produktu
Box na sešity z kolekce Jungle 23 od výrobce Ars Una pro uložení dokumentů, výkresů a sešitů ve formátu A4.
Vyrobeno z vysoce odolného, tvrdého lamino kartonu tloušťky 7 mm, který chrání umístěné listiny před poškozením.
Uzavírání boxu je pomocí širší pružné gumičky, která důkladně udrží složku sevřenou.
Krásný celoplošný tisk, design vhodný pro kluky. Ideální jako část školní výbavy.
Rozměr: 23,5 x 4,8 x 33 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky na sešity |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 5993120015069 |
| Motiv: | jungle |
| Formát: | A4 |
| Pohlaví: | holka |
| Hmotnost: | 460 g |
| Rozměry: | 23,5 x 4,8 x 33 cm |
Ars Una Box na sešity Wild and Free A5
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Box na sešity A5 Cute Animals - Francouzský buldoček
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
81,82 Kč bez DPH
99 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Adresa : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |
