Ars Una Lahev na pití Lamborghini 24 475 ml
Kód: 55023368Související produkty
Pro prvňáčky
Školní aktovka Lamborghini 24 magnetic
Skladem
(>5 ks)
1 892,56 Kč bez DPH
2 290 Kč
3-9.třída
Ars Una Ergonomický batoh Lamborghini 24
Skladem
(1 ks)
1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč
Detailní popis produktu
Popis
Láhev na pití z kolekce Lamborghini 24, vhodná pro kluky.
- Vyrobena z kvalitního, nezávadného a zdraví neškodného materiálu
- Neobsahuje škodlivé BPA
- Má certifikaci Food Safe
- Uzavírání/otvírání funguje pomocí click systému - stlačení tlačítka.
- Díky bezpečnostnímu víčku láhev nekape
- Vynikající odolnost proti nárazu
- Praktická a jednoduchá na údržbu
- Lze vkládat do myčky na nádobí, avšak není doporučeno umísťovat do mikrovlnné trouby
- Vhodné pro teplotu nápoje od -20 do 100 stupňů Celsia.
- Materiál: 100% PCTG plast
- Objem láhve: 475 ml
Food and Safe Certifikát CZ
Food and Safe Certificate EN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské láhve na pití |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5993120021893 |
| Motiv: | lamborghini |
| Objem: | 475 ml |
| Pohlaví: | kluk |
| Hmotnost: | 135 g |
| Typ láhve: | Dětské láhve |
| Materiál: | 100% PCTG plast |
| Barva: | modrá |
| Položka byla vyprodána… | |
Ars Una Láhev na pití My Secret Garden - Srnečka 24 475 ml
Skladem
(>5 ks)
238,84 Kč bez DPH
289 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Adresa : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |
