Ars Una Box na sešity Lamborghini Gold A4
Kód: 50850662Související produkty
Pro prvňáčky
Školní aktovka Lamborghini 24 magnetic
Skladem
(>5 ks)
1 892,56 Kč bez DPH
2 290 Kč
Detailní popis produktu
Box na sešity z kolekce Lamborghini Gold od výrobce Ars Una pro uložení dokumentů, výkresů a sešitů ve formátu A4.
Vyrobeno z vysoce odolného, tvrdého lamino kartonu tloušťky 7 mm, který chrání umístěné listiny před poškozením.
Uzavírání boxu je pomocí širší pružné gumičky, která důkladně udrží složku sevřenou.
Krásný celoplošný tisk, design auta vhodný pro chlapce. Ideální jako část školní výbavy.
Rozměr: 23,5 x 4,8 x 33 cm
Barva: černá/zlatá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky na sešity |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 5993120004995 |
| Motiv: | lamborghini |
| Formát: | A4 |
| Pohlaví: | kluk |
| Hmotnost: | 460 g |
| Barva: | černá/zlatá |
| Rozměry: | 23,5 x 4,8 x 33 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Výpis diskuzí
SH
Dostupnost zboží
Simona Hartlová
13.03.2023 18:10
Prosím bude toto zboží opět dostupné, popř.kdy. děkuji
| Výrobní společnost : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Adresa : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |
