Ars Una Box na sešity Nasa Trappist A4
Kód: 50854363Související produkty
1 590 Kč
–18 %
Ars Una Studentský batoh Nasa Dark AU2
Skladem
(>5 ks)
1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč
1 590 Kč
–18 %
Ars Una Studentský batoh Nasa Apollo AU2
Skladem
(5 ks)
1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč
Detailní popis produktu
Box na sešity z kolekce NASA - Trappist od výrobce Ars Una pro uložení dokumentů, výkresů a sešitů ve formátu A4. Vyrobeno z vysoce odolného, tvrdého lamino kartonu tloušťky 7 mm, který chrání umístěné listiny před poškozením.
Uzavírání boxu je pomocí širší pružné gumičky, která důkladně udrží složku sevřenou.
Krásný celoplošný tisk, design vhodný jak pro dívky, tak i chlapce. Ideální jako část školní výbavy.
Rozměr: 23 x 33,5 x 4,5 cm
Barva: multibarevná s motivem planetární soustavy Trappist
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky na sešity |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 5993120024412 |
| Motiv: | nasa |
| Formát: | A4 |
| Hmotnost: | 215 g |
| Barva: | multi |
| Rozměry: | 23 x 33,5 x 4,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Adresa : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |
