Ars Una Box na sešity Think-Pink A4
Kód: 50852857Související produkty
Pro prvňáčky
2 190 Kč
–31 %
Školní aktovka Think Pink 20 magnetic
Skladem
(>5 ks)
1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč
Pro prvňáčky
Školní aktovka Think Pink 23 magnetic
Skladem
(>5 ks)
1 727,27 Kč bez DPH
2 090 Kč
Detailní popis produktu
Box na sešity z kolekce Think-Pink od výrobce Ars Una pro uložení dokumentů, výkresů a sešitů ve formátu A4.
Vyrobeno z vysoce odolného, tvrdého lamino kartonu tloušťky 7 mm, který chrání umístěné listiny před poškozením.
Uzavírání boxu je pomocí širší pružné gumičky, která důkladně udrží složku sevřenou.
Krásný celoplošný tisk, design vhodný pro chlapce. Ideální jako část školní výbavy.
Rozměr: 23,5 x 4,8 x 33 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky na sešity |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 5993120015120 |
| Motiv: | think pink |
| Formát: | A4 |
| Pohlaví: | holka |
| Hmotnost: | 460 g |
| Rozměry: | 23,5 x 4,8 x 33 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Adresa : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |
