Ars Una Láhev Autonomy 20 zelenofialová 650 ml
Kód: 94759549Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Láhve click 650 ml |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 5992924759544 |
| Objem: | 650 ml |
| Pohlaví: | holka, kluk |
| Hmotnost: | 150 g |
| Typ láhve: | Láhve click 650 ml |
| Barva: | fialová/zelená |
| Materiál: | 100% PCTG plast |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Adresa : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |

