Ars Una Láhev 500ml matná Grapefruit
Kód: 55101349Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Láhve ergo 500 ml |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5993120008580 |
| Motiv: | matný |
| Objem: | 500 ml |
| Pohlaví: | holka, kluk |
| Hmotnost: | 150 g |
| Typ láhve: | Láhve ergo 500 ml |
| Barva: | oranžová |
| Materiál: | 100% Eastman Tritan |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Adresa : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |

