Ars Una Box na sešity Lamborghini 24 A5
Kód: 50863365Související produkty
Pro prvňáčky
Školní aktovka Lamborghini 24 magnetic
Skladem
(>5 ks)
1 892,56 Kč bez DPH
2 290 Kč
3-9.třída
Ars Una Ergonomický batoh Lamborghini 24
Skladem
(1 ks)
1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč
Detailní popis produktu
Box na sešity z kolekce Lamborghini 24 s vyobrazením legendárního vozu od výrobce Ars Una pro uložení dokumentů, výkresů a sešitů ve formátu A5.
Vyrobeno z vysoce odolného, tvrdého lamino kartonu tloušťky 7 mm, který chrání umístěné listiny před poškozením.
Uzavírání boxu je pomocí širší pružné gumičky, která důkladně udrží složku sevřenou.
Krásný celoplošný tisk, design vhodný pro dívky. Ideální jako část školní výbavy.
Rozměr: 15,5 x 4 x 22 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky na sešity |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 5993120019005 |
| Motiv: | lamborghini |
| Formát: | A5 |
| Pohlaví: | kluk |
| Hmotnost: | 215 g |
| Rozměry: | 15,5 x 4 x 22 cm |
| Barva: | multi |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Adresa : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |
