Láhev matná 600 ml černobílá
Kód: 55794510Související produkty
Detailní popis produktu
Láhev Ars Una 600 ml matná černo-bílá
Vyrobena z bezpečného tritanového kopolyesterového plastu
Neobsahuje zdraví škodlivé BPA, BPS, BPF
Certifikováno jako Food Safe
Bezpečnostní uzávěr zajišťuje nekapající uzavření
Odolná proti teplotám v rozmezí -10°C až +95°C
Lze mýt pouze ručně, není vhodná pro mytí v myčce
Nelze používat v mikrovlnné troubě
Rozměry: 65 x 240 mm
Objem: 600ml
Věděli jste, že…?
Lahve Ars Una jsou vyrobeny z BPA-free plastu, což znamená, že jsou zcela bezpečné – žádné zdraví škodlivé látky se neuvolňují z materiálu lahve.
Co je to BPA?
BPA (bisfenol A) je jedním z nejběžnějších plastových materiálů, u kterého vědecké studie prokázaly, že dlouhodobé vystavení může negativně ovlivnit vývoj lidského mozku a dalších orgánů, narušit hormonální rovnováhu u dětí – proto je pro nás důležité, aby naše lahve byly vyrobeny z BPA-free plastu.
Lahve Ars Una představují vysokou kvalitu a jejich materiál splňuje nejpřísnější normy – včetně německé normy LFGB a americké FDA – pro materiály, které přicházejí do styku s potravinami.
Pokud byste přišli o víčko nebo silikonovou část, nezoufejte: díky našim náhradním dílům můžete prodloužit životnost své lahve až o několik let!
Food and Safe Certifikát CZ
Food and Safe Certificate EN
Praktická pro každý den
Láhev ARS UNA o objemu 600 ml je navržená tak, aby dobře fungovala doma, ve škole, v práci i na cestách. Díky praktickému tvaru a pohodlnému používání pomáhá mít pitný režim lépe pod kontrolou během celého dne.
✓ ideální do školy, práce i na cesty
✓ objem 600 ml pro celodenní pitný režim
✓ pohodlné používání každý den
✓ praktický tvar do tašky i batohu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Láhve 600 ml |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.144 kg |
| EAN: | 5993120024788 |
| Motiv: | matný |
| Objem: | 600 ml |
| Pohlaví: | holka, kluk |
| Hmotnost: | 145 g |
| Typ láhve: | Láhve 600 ml |
| Barva: | černá, bílá |
| Materiál: | 100% Eastman Tritan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Adresa : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |
