Ars Una Láhev matná 800 ml Orchidea
Kód: 55804554Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Láhve na pití |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5993120029844 |
| Motiv: | matný |
| Objem: | 800 ml |
| Pohlaví: | holka |
| Hmotnost: | 195 g |
| Typ láhve: | Láhve 800 ml |
| Materiál: | 100% Eastman Tritan |
| Barva: | fialová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ars Una Studio Kft |
|---|---|
| Adresa : | Csetneki u. 13. 1113 Budapešť Maďarsko |
| E-mail : | webshop@arsuna.hu |











